ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΕΝΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 1-1(PIC-VID)

Η Παλαιόχωρα ξεκίνησε καλύτερα στο πρώτο 45λεπτο. Είχε δοκάρι σε κεφαλιά του Θεοδωράκη στο 18′ και τελικά ο ίδιος παίκτης άνοιξε το σκορ πέντε λεπτά αργότερα με πλασέ, μετά από φάουλ του Μανουσάκη στην περιοχή.
Η απάντηση για την ομάδα μας ήρθε λίγο πριν το φινάλε του ημιχρόνου. Ο Γαλεράκης κέρδισε πέναλτι και ο Κουργιαντάκης που ανέλαβε να το εκτελέσει, σημάδεψε σωστά για το 1-1. Και οι δύο είχαν ευκαιρίες να σκοράρουν ξανά. Ο Σαντσόλλι από πλευράς Παλαιόχωρας σπατάλησε τις κυριότερες και ο Νιολάκης προς το φινάλε απώλεσε εξίσου2 σημαντικές φάσης για το 2-1.
Διαιτητής: Τρίγκας Βοηθοί: Παναγόπουλος – Μπαντά
Ικαρος Μουρνιών (Γιάννης Μαρκάκης): Τραχίλης, Λαφαζάνης, Κουργιαντάκης, Καστρινάκης, Χαϊντούτης, Μπομπολάκης, Νταμαδάκης (60′ Κοκολαντωνάκης), Λιάσκας (75′ Κελέση), Νιολάκης, Γαλεράκης, Χριστόπουλος (60′ Αρσιδάκης)
Παλαιόχωρα (Βασίλης Τσαρτσίδης): Κόλα, Κοσμάς, Θεοδωράκης, Γκουνέα, Σινάνι, Λιτσαρδάκης (55′ Καλλέρης), Γκιέργκι (80′ Κονοσίδης), Τζαγκαράκης, Μανουσάκης, Σαντσόλλι, Τομ.