6 Η ΗΤΤΑ ΣΕ 6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΣ ΜΕ 5-0 (VID-PIC)

Οι γηπεδούχοι σκόραραν πολύ νωρίς με σουτ από τον Μπερντίο και έβαλαν τις βάσεις για τη νίκη λίγο μετά το 20λεπτο, με τον ίδιο να γίνεται δημιουργός στο 22′ για το ωραίο γκολ του Τιχομίροφ με ατομική ενέργεια.
Ο ίδιος παίκτης σκόραρε ξανά στο 44′ μετά από σέντρα του Μάριο για το 3-0 που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.
Το ματς είχε κριθεί από νωρίς, ωστόσο οι γηπεδούχοι φρόντισαν να το κλειδώσουν οριστικά στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Μπερντίος πήρε ξανά τη σκυτάλη και πέτυχε το 4-0 στο 63΄ με ωραίο τελείωμα ξανά από σέντρα του Μάριο και το τελικό 5-0 έγινε στο 89′ με ψηλοκρεμαστό σουτ του Μπέσι.
Διαιτητής: Αντωνίου Βοηθοί: Μπραουδάκη – Καγιαμπάκης
Παγχανιακός/ΑΟΔΑ (Σταμάτης Φλεμετάκης): Γυπαράκης, Σκαράκης, Νησωτάκης, Θωμάκης (63′ Μπέσι), Μπακογιάννης, Μάριο (70′ Μουσταφά), Ζανής, Ζολώτας (63′ Ξενοφών), Σαμαράς, Τιχομίροφ (70′ Βαρανάκης), Μπερντίος (82′ Καλαμαράκης).
Ικαρος Μουρνιών (Γιάννης Μαρκάκης Μάνος Καλαμπακάκης): Καζάς, Αργυρίου, Κουργιαντάκης, Νταμαδάκης, Καστρινάκης, Χαϊδεμενάκης, Χριστόπουλος, Γελασάκης, Παπαδοκωνσταντάκης, Νιολάκης, Τοντινίδης.