ΦΙΝΑΛΕ ΜΕ ΗΤΤΑ 3-2 ΣΤΗΝ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ

Η ομάδα μας προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο του Γρανίτη με 2-0 στην Αγία Μαρίνα, όμως οι γηπεδούχοι έφτασαν σε ανατροπή 3-2 στο δεύτερο ημίχρονο.
ο Γρανίτης σφράγισε έτσι την 4η θέση στην Α’ κατηγορία, ενώ στην 6η έμεινε η ομάδα μας . Ματς χωρίς βαθμολογικό άγχος, έδωσε τη δυνατότητα στις δύο ομάδες να παίξουν χωρίς σκοπιμότητες. Η ομάδα μας προηγήθηκε 0-2 με σουτ του Νιολάκη στο 24′ και διπλασίασε τα γκολ στο 35′ με τρομερό σουτ του Λαφαζάνη σχεδόν από τη σέντρα του γηπέδου! Ο Γρανίτης αντέδρασε όμως στο δεύτερο 45λεπτο και έφτασε σε ολική ανατροπή. Στο 55′ ο Ασκητίδης κέρδισε πέναλτι και ο Κοκάκης από τα 11 βήματα ισοφάρισε σε 1-1. Στο 65′ ο Βασιλείου από σέντρα του Ασκητίδη ισοφάρισε σε 2-2 και η ανατροπή έγινε στο 85′ με τον Μαριανάκη να σημειώνει το νικητήριο γκολ από τη σέντρα του Κολομπάκη.
Διαιτητής: Τρίγκας Βοηθοί: Παναγόπουλος – Κολοκοτρώνης
Γρανίτης (Πέτρος Γιανναράκης): Κορωνάκης, Κολομπάκης Ανδρ., Πατρικάκης, Καστρινάκης (60′ Μάριο), Ασκητίδης, Κουτουλάκης, Μαριανάκης (85′ Αλευράκης), Βασιλείου, Φασσαράκης (46′ Μεγαλακάκης), Τσαρτσίου (46′ Μπεριάδης), Κοκάκης
Iκαρος Μουρνιών (Γιάννης Μαρκάκης): Πατεράκης, Μαρκαντωνάκης, Κατσιμπουρνάς, Κουργιαντάκης (85′ Κρασάκης), Νιολάκης (80′ Νταμαδάκης), Μεγαλακάκης Aργ., Καστρινάκης (60′ Μπομπολάκης), Μεγαλακάκης Κ. (60′ Γούλας), Γαλεράκης, Αγγέλου, Λαφαζάνης