2-0 ΣΤΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ

Με νίκη  ολοκλήρωσε η ομάδα μας μια πολύ καλή χρονιά , καθώς υποδέχτηκε τον Παγχανιακό/ΔΑΑΟΧ για την 34η αγωνιστική και τον κέρδισε με σκορ 2-0.

Στο παιχνίδι δεν υπήρχε βαθμολογικό ενδιαφέρον και οι δύο ομάδες έπαιξαν ελεύθερα. Στο πρώτο μέρος δε σημειώθηκε κάτι το αξιόλογο, με την ομάδα μας να  φτάνει  στην κατάκτηση των τριών βαθμών με δύο τέρματα στην επανάληψη.
Λίγα λεπτά μετά την έναρξη της και συγκεκριμένα στο 51’ ο Παπαδάκης άνοιξε το σκορ με σουτ, ενώ με τον ίδιο τρόπο ο Μπαδιεριτάκης ήταν εκείνος που διαμόρφωσε το τελικό 2-0 στο 70’.

Διαιτητής: Γεωργόπουλος
Βοηθοί: Γαλάνης-Κωσταμένα
Ίκαρος Μουρνιών (Σταμάτης Φλεμετάκης): Νιαουνάκης (55’ Λάκκας), Κατσιμπουρνάς, Κουργιαντάκης, Κρασάκης (50’ Χαϊντούτης) Δασκαλάκης, Μπομπολάκης, Στεργίου, Μεγαλακάκης (46’ λ.τρ. Κουβάτσης), Μπαδιεριτάκης, Γαλεράκης, Παπαδάκης.
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ (Στέλιος Τζωρτζάκης): Σφακιωτάκης (70’ Ιωακειμίδης), Ρενιέρης, Κιουρτσίδης, Διαμαντής, Μαρνελάκης, Αρντίν, Μπέσι (70’ Γεωργανάς), Καπριδάκης, Χρυσός, Κυριακίδης, Τρίτσης.